Hore

Realitná kancelária
s 20 ročnými skúsenosťami

Sme realitná kancelária, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti poskytovania služieb súvisiacich s bývaním ako sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľnosti a hypotekárne poradenstvo.

O nás

Za 20 rokov sme vybudovali realitnú kanceláriu, ktorá poskytuje klientom komplexné služby a rieši ich potreby na profesionálnej úrovni. Ľudia nám dôverujú a vedia prečo. Za 20 rokov máme za sebou množstvo zrealizovaných obchodov. Vaša spokojnosť je našim cieľom, preto po celý čas zastupujeme vaše záujmy tak, aby sme pre Vás dosiahli tie najlepšie možné podmienky obchodu. Na základe našej dlhoročnej praxe dokážeme správne reagovať na požiadavky našich klientov a odporučiť im nehnuteľnosť zohľadňujúcu ich náročné kritéria.

Náš prístup

Práca realitného makléra nás naozaj baví a napĺňa. Ku každému klientovi pristupujeme osobitne a snažíme sa uspokojiť všetky jeho potreby spojené s kúpou, alebo predajom nehnuteľnosti. Jednáme s dôrazom na empatiu. Chápeme, že predaj či kúpa nehnuteľnosti je dôsledok životnej situácie, veľakrát zložitej a robíme všetko pre to, aby sme Vám pomohli. Budujeme dlhodobé a korektné vzťahy s našimi klientmi, pretože medziľudské vzťahy sú pre nás v obchode veľmi dôležité. Snažíme sa, aby každý klient na základe svojich pozitívnych skúseností s nami stal aj naším stálym klientom, ktorý nás bude ďalej odporúčať. Uspokojovanie a potreby klienta nás odlišuje od konkurencie. Za dobrý obchod považujeme, kde sú spokojní všetci zúčastnení, čo je aj našim cieľom. Výsledkom našej dobrej vykonanej práce sú aj kladné a dlhoročné referencie spokojných klientov.

Prečo si vybrať práve nás?

Komplexný právny servis
Hypotekárne úvery a poistenia nehnuteľností
20 ročné skúsenosti
Prijateľná provízia
Ponuka klientom aj do zahraničia
Široká propagácia
Množstvo predaných nehnuteľností